СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Чорнобаї змагалися на турнірі з футзалу

Дата: 9-01-2017, 18:14.

У Чорнобаї змагалися на турнірі з футзалу 5 січня в районному спорткомплексі відбувся ювілейний 10-ий дитячий турнір з футзалу на «Кубок пам’яті Семена Дмитровича Пхіденка» серед дітей 2005-2007 р. н. За перемогу в турнірі змагались чотири команди ДЮСШ м.Золотоноша, с. Богодухівка та дві команди ДЮСШ (смт Чорнобай). Про це «Нова Доба» дізналася в Чорнобаївській РДА.

Традиційно турнір було розпочато урочистою церемонією відкриття, на якій до учасників та гостей з вітальним словом звернулися завідувач сектору у справах сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Авраменко та син Семена Дмитровича – Олександр Пхіденко.

За результатами поєдинків по коловій системі перемігши всіх своїх суперників кубок отримала команда «Колос» смт Чорнобай (тренер Микола Лахтіонов), ІІ місце у команди з м. Золотоноша, третьою стала команда с.Богодухівки (тренер Віталій Згура), четверте місце у команди «Колосок» (тренер Сергій Бурба).

Кращими гравцями турніру стали: Костянтин Коцюба – «Колос», Микола Коляда – м. Золотоноша, Ян Герасименко – с. Богодухівка та Максим Ненька – «Колосок», які були відзначені грамотами. Кращим бомбардиром турніру став Назар Кутіщев. Переможець нагороджений перехідним кубком та дипломом, призери дипломами відповідних ступенів. Всі команди отримали солодощі Олександра Пхіденка.

Теги: черкаси, черкаська область, Чорнобай, футзал, змагання, спорт, турнір


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o