СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Монастирищанам нагадали про зимові правила безпеки

Дата: 10-01-2017, 23:05.

Монастирищанам нагадали про зимові правила безпеки 10 січня співробітники Монастирищенського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області вирушили в профілактичний рейд містом Монастирище, щоб нагадати жителям району про основні небезпеки взимку. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Спілкуючись із господарями приватних домоволодінь, рятувальники наголосили на неухильному дотриманні правил пожежної безпеки при експлуатації печей, газових та електричних приладів.

«Щоб уникнути біди, не залишайте без нагляду розтоплені печі та перегрівати їх, також експлуатувати без протипожежної розділки, використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини, сушити на них одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені ж у печі тріщини і неполадки необхідно своєчасно усувати», – звернули увагу господарів будинків співробітники ДСНС.

Під час профілактичних бесід фахівці Служби порятунку також звернулися до місцевих жителів з проханням дотримуватися правил безпеки під час виходу на лід. Рятувальники нагадали любителям зимової риболовлі, що виходити на кригу дозволяється, лише якщо товщина льоду не менше 7 см.

Під час рейду співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій розповсюдили серед місцевих жителів листівки з правилами безпеки в зимовий період, а також розмістили їх на інформаційних дошках.

Теги: черкаси, черкаська область, Монастирище, рятувальники, правила безпеки


Черкаси наживо

У Черкасах розробляють унікальну бібліотеку для незрячих дітей. Тактильні книжки із об’ємними зображеннями можуть допомогти учням із особливими
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS