Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Кам’янці під час новорічних свят відбулась низка спортивних заходів

Дата: 11-01-2017, 22:06.

У Кам’янці під час новорічних свят відбулась низка спортивних заходів У приміщенні Станції юних техніків відбулися шахові змагання.
«Новорічний шаховий турнір», в якому взяли участь 10 осіб, виявив чемпіона – Городиського Олега (9 очок), 2 місце виборов Халудров Вячеслав (6,5 очок), третім став Хоменко Костянтин (6 очок).
У 2-му відкритому шаховому турнірі, пам’яті Кам’янських шахістів взяли участь 20 спортсменів. Переможцем змагань став Городиський Олег (6,5 очок), срібний призер – Хоменко Костянтин (5,5 очок) і бронзу завоював Гаврилов Ігор (4,5 очок).
Призери і переможці шахових змагань нагороджені грамотами та дипломами сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Кам’янської районної державної адміністрації.

8 січня 2017 року в спортивній залі комунального підприємства «Фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс «Атлант» Кам’янської районної ради сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації було організовано і проведено відкритий турнір з волейболу серед дівчат «Різдвяні зорі».
Цього року на турнір були запрошені команди з міст Сміли, Кіровограда та Чигирина.
На спортивному майданчику було зіграно сім ігор в ході яких, виявлено переможця і призерів турніру.

І місце завоювали гості із м. Сміли, другими стали кам’янчанки, 3-тє місце в кіровоградських дівчат і четвертими були чигиринці.
Переможці і призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Всі учасники турніру нагороджені пам’ятними сувенірами. Спонсорську допомогу в організації та проведенні відкритого турніру «Різдвяні зорі» надав Мельниченко М.М., а короваї командам-учасницям організував сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Кращим гравцям турніру – Ходосовській Ірині (м. Сміла), Мартиненко Марині (м. Кіровоград) та Сергієнко Надії (м. Кам’янка) були вручені призи.