КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Виставку «Люди свободи» представили у черкаському музеї

Дата: 13-01-2017, 10:18.

Виставку «Люди свободи» представили у черкаському музеї 12 січня о 16:00 в приміщенні Черкаського обласного художнього музею управлінням відкрито інформаційно-просвітницьку виставку «Люди Свободи». Про це «Новій Добі» повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Проект «Люди Свободи» – це виставка, яка розповідає про 26 постатей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. Останній з них віддав життя, щоб зберегти свободу України вже у ХХІ столітті. Тому, що ми готові відстояти свободу.

Організаторами проекту є: Український інститут національної пам’яті, Галузевий державний архів Служби безпеки України, UA:Перший та Центр досліджень визвольного руху. Реалізація проекту в Черкаській області: Управління усправах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, Черкаський обласний художній музей.

Всіх охочих запрошують безкоштовно відвідати виставку.

Теги: черкаси, черкаська область, виставка, музей, історія, видатні особистості


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS