Новина із категорії: Володимир Чос, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Сільська вчителька викладає шість предметів

Сільська вчителька викладає шість предметів
Володимир Чос, RSS
Дата: 13-01-2017, 11:21.
У рідному селі Орловець Городищенського району живе і працює Надія Затенко. Це дуже привітна, чуйна, доброзичлива людина. У неї багато друзів. Працює педагогом у сільській загальноосвітній школі. Її поважають колеги, учні різних років навчання та їхні батьки. А це практично усе село! Днями Надія Пантелеймонівна відзначає свій 50-літній ювілей. З цією датою її сердечно привітають рідні і близькі, багаточисленні хороші знайомі. Для всіх Надія Пантелеймонівна – як тепле сонечко, в промінчиках якого життя розквітає барвистими кольорами.
Народилася Надія 18 січня 1967 року в с. Орловець у сім’ї Пантелеймона Тихоновича і Марини Сергіївни Затенків. Звідси, із батьківського дому, з рідної Малої вулиці, почалася її дорога у широкий світ. До речі, у старшої на два роки сестри Ольги день народження 23 січня. Якби народилася на кілька днів пізніше – дні народження збігалися б на одну дату.

Сільська вчителька викладає шість предметів

Їхній батько працював механізатором, мама – завідуючою в сільському магазині. Роботящі батьки змалечку привчили і доньок до праці та відповідальності. Дівчатка росли дружно, чесно розподіляли між собою домашні обов’язки. Коли батькам доводилося затримуватися на роботі, знали, що дівчата дадуть лад всьому домашньому господарству – і корові, і свиням, і птиці. Та ще й уроки старанно вивчать! Надія Пантелеймонівна зізнається, що з дитинства брала приклад із старшої сестри, яка ще у шкільні роки проявила характер лідера. Тому й сама старалася, була активісткою, її обирали старостою класу, комсоргом. Після восьмого класу Надія вступила до Корсунь-Шевченківського педагогічного училища. Закінчила у 1986 році, зі спеціальністю учитель праці і креслення 4-8 класів. За розподіленням рік відпрацювала у Запорізькій області. А потім повернулася до рідного Орловця – прийшла працювати в школу, яку й сама закінчувала. Викладала різні предмети – бралася за все, що потрібне було навчальному закладу і учням. У 1998 році заочно закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка.

Нині Надія Пантелеймонівна є класним керівником і викладає аж шість предметів! Це географія, економіка, креслення, фінансова грамотність, трудове навчання, Захист Вітчизни (основи медичних знань). А ще вона керівник методоб’єднання учителів природничо-математичного циклу. Отримувала звання «Учитель року» Її учні постійно беруть участь у районних конкурсах. Поглиблено вивчає предмети з учнями, які готують роботи для Малої Академії Наук. Її власні публікації розміщені на сайті обласного інституту післядипломної освіти вчителів. Надія Пантелеймонівна весь час зайнята справами, роботою, спілкуванням. Усе це дає їй наснагу для подальшого професійного росту і розвитку особистості. Рада, що і донька Алла обрала фах педагога, закінчила економічний факультет університету та аспірантуру, зараз з чоловіком Романом і маленькою донечкою Емілією живуть у Києві.

Надія Пантелеймонівна – прекрасна господиня. В усьому вона є найпершою підтримкою для своєї матусі. Люблять, коли вся рідня збирається за святковим столом. Найвищою цінністю тут вважається родина, рідний край. Адже як дерево міцне своїм корінням, так і Надію Пантелеймонівну підтримує життєдайна енергетика свого родоводу.

Володимир Чос

Теги: черкаси, черкаська область, вчителька, Городищина, навчання, предмети, викладання

Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS