СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Дівчинку, яка втекла від батька, патрульні відвезли до бабусі

Дата: 19-01-2017, 11:02.

Дівчинку, яка втекла від батька, патрульні відвезли до бабусі Учора в обідній час до патрульних поліцейських надійшло повідомлення про те, що на зупинці громадського транспорту по вулиці Золотоніська перебуває дівчинка, на вигляд 10 років, з речами та без супроводу дорослих. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Коли інспектори приїхали за викликом та поспілкувались з дитиною, з’ясували, що вона втекла від батька.

Дитина розповіла, що в Черкасах проживає її бабуся, однак адресу вона не пам`ятає. Проте, змогла показати, де мешкає пенсіонерка.

Відповідно ст. 41 (поліцейське піклування) Закону України про Національну поліцію, дівчинку з речами доставили до рідних.

Там з’ясували, що батько забрав дитину від матері, яка проживає в Драбівському районі та обіцяв привозити на канікули. Однак обіцянки своєї він не дотримався – повідомила дитина.

Про дану подію патрульні поліцейські сповістили соціальну службу у справах дітей.

Теги: черкаси, черкаська область, втекла з дому, патрульна поліція, дитина, батько, бабуся


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS