ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

7 ознак поганого кровообігу

Дата: 19-01-2017, 14:41.

7 ознак поганого кровообігу З віком у більшості людей кровообіг погіршується. Оскільки кровоносна система забезпечує злагоджену роботу всього організму, то й порушення кровотоку мають різноманітні вияви. Адже кров транспортує поживні речовини, гормони й усі компоненти, які необхідні для життя.

Неефективний кровообіг може призвести до серцевих нападів, утворення згустків крові й тромбів, варикозного розширення вен, інсульту.
1. Плями на шкірі. Плями, зміни кольору шкіри або надмірна її сухість є ознаками того, що ваша кров не циркулює належним чином.
Одним із перших симптомів, пов’язаних з поганою циркуляцією крові, є червоні або фіолетові плями, які з’являються на стопах або нижній частині ніг.
Вони спочатку з’являються у вигляді маленьких фіолетових нерівностей, які можуть поступово перерости у виразки.
2. Опухлі ноги. Коли кровообіг порушений, кінцівки недоотримують кисень і поживні речовини. Організм намагається зменшити цей дисбаланс шляхом затримки рідини. Так виникає набряк.
Нестача збагаченої крові, у свою чергу, викликає ціаноз. Ви помітите, що ваші ноги не лише мають синці, але й починають регулярно набухати. Пальці можуть також виглядати набряклими, ніби побиті.
3. Випадіння волосся і ламкість нігтів. Втрата волосся і ламкість нігтів можуть бути ознаками поганого харчування або стресу. Також причиною цьому може стати поганий кровообіг. Якщо волосся випадає пасмами, а нігті надто крихкі, це означає, що для їхнього формування і живлення недостатньо поживних речовин, які мала б доставляти кров. 4. Повільне травлення. Повільне, важке травлення, яке супроводжується газоутворенням, печією і навіть закрепами, також може бути симптомом поганого кровообігу.
5. Застуди, інфекції та віруси. Безумовно, цей факт треба мати на увазі: слабкий і знижений імунітет пов’язаний із поганим або недостатнім припливом крові.
Коли потік крові уповільнюється, ваш організм перестає виявляти патогени й боротися з ними, як раніше.
Ви можете помітити, що підхоплюєте захворювання набагато швидше і легше, ніж інші люди. Ці симптоми пов’язані з тим, як ваше тіло працює і з уповільненою дією антитіл, які є неефективними у захисті.
6. Холодні руки та ноги. Це дуже поширений симптом. Коли кров тече з нормальною швидкістю, тіло здатнє регулювати свою температуру. Однак якщо кровообіг повільний, внутрішня температура може змінитися й почне коливатися. Найпомітніше це буде на руках та ногах. Вони стануть холоднішими.
Окрім того, слід знати, що холодні руки та ноги часто є ознакою гіпотиреозу, синдрому Рейно або навіть анемії.
7. Постійне виснаження. Поганий кровообіг призводить до зниження якості постачання поживних речовин до м’язових груп, мозку та інших органів. Якщо ви помітили у себе декілька таких ознак, не зволікайте і проконсультуйтеся з лікарем, щоб з’ясувати, яких рекомендацій вам треба дотримуватись. Адже часто проблеми з кровообігом можуть мати серйозні наслідки.

Теги: черкаси, черкаська область, кровообіг, порушення, організм, лікування, попередження


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o