7 ознак поганого кровообігу

Дата: 19-01-2017, 14:41

7 ознак поганого кровообігу
З віком у більшості людей кровообіг погіршується. Оскільки кровоносна система забезпечує злагоджену роботу всього організму, то й порушення кровотоку мають різноманітні вияви. Адже кров транспортує поживні речовини, гормони й усі компоненти, які необхідні для життя.

Неефективний кровообіг може призвести до серцевих нападів, утворення згустків крові й тромбів, варикозного розширення вен, інсульту.
1. Плями на шкірі. Плями, зміни кольору шкіри або надмірна її сухість є ознаками того, що ваша кров не циркулює належним чином.
Одним із перших симптомів, пов’язаних з поганою циркуляцією крові, є червоні або фіолетові плями, які з’являються на стопах або нижній частині ніг.
Вони спочатку з’являються у вигляді маленьких фіолетових нерівностей, які можуть поступово перерости у виразки.
2. Опухлі ноги. Коли кровообіг порушений, кінцівки недоотримують кисень і поживні речовини. Організм намагається зменшити цей дисбаланс шляхом затримки рідини. Так виникає набряк.
Нестача збагаченої крові, у свою чергу, викликає ціаноз. Ви помітите, що ваші ноги не лише мають синці, але й починають регулярно набухати. Пальці можуть також виглядати набряклими, ніби побиті.
3. Випадіння волосся і ламкість нігтів. Втрата волосся і ламкість нігтів можуть бути ознаками поганого харчування або стресу. Також причиною цьому може стати поганий кровообіг. Якщо волосся випадає пасмами, а нігті надто крихкі, це означає, що для їхнього формування і живлення недостатньо поживних речовин, які мала б доставляти кров. 4. Повільне травлення. Повільне, важке травлення, яке супроводжується газоутворенням, печією і навіть закрепами, також може бути симптомом поганого кровообігу.
5. Застуди, інфекції та віруси. Безумовно, цей факт треба мати на увазі: слабкий і знижений імунітет пов’язаний із поганим або недостатнім припливом крові.
Коли потік крові уповільнюється, ваш організм перестає виявляти патогени й боротися з ними, як раніше.
Ви можете помітити, що підхоплюєте захворювання набагато швидше і легше, ніж інші люди. Ці симптоми пов’язані з тим, як ваше тіло працює і з уповільненою дією антитіл, які є неефективними у захисті.
6. Холодні руки та ноги. Це дуже поширений симптом. Коли кров тече з нормальною швидкістю, тіло здатнє регулювати свою температуру. Однак якщо кровообіг повільний, внутрішня температура може змінитися й почне коливатися. Найпомітніше це буде на руках та ногах. Вони стануть холоднішими.
Окрім того, слід знати, що холодні руки та ноги часто є ознакою гіпотиреозу, синдрому Рейно або навіть анемії.
7. Постійне виснаження. Поганий кровообіг призводить до зниження якості постачання поживних речовин до м’язових груп, мозку та інших органів. Якщо ви помітили у себе декілька таких ознак, не зволікайте і проконсультуйтеся з лікарем, щоб з’ясувати, яких рекомендацій вам треба дотримуватись. Адже часто проблеми з кровообігом можуть мати серйозні наслідки.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода