СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Як видалити сольові плями з взуття

Дата: 19-01-2017, 21:07.

Як видалити сольові плями з взуття ✓ Прийшовши з вулиці, відразу ж промийте шкіряне взуття теплою, але не гарячою водою. Потім обгорніть забруднені місця паперовими рушниками або туалетним папером і залишіть сушитися. Сіль, що проступає, буде усмоктуватися в папір. Висохлі чоботи змажте дитячим кремом.
✓ Видалити сольові розводи зі шкіряного взуття допоможе розчин 9%-го оцту. Змішайте оцет з водою в пропорції 3:1 і протріть забруднені місця цим засобом.
✓ Касторова олія – популярний народний засіб боротьби з сольовими плямами. Очищене і висушене взуття за допомогою м’якої ганчірочки обробіть касторкою. Якщо білі плями не зникнуть, повторіть процедуру. Потім сухою щіткою «розчешіть» замшу.
✓ Замшеве взуття виглядає ефектно, але й доглядати за ним складніше. Щоб очистити взуття із замші, скип’ятіть в каструлі воду і потримайте чоботи якийсь час над парою.
✓ Змішайте 1 ст. л. нашатирного спирту з 1 скл. теплої води. За допомогою губки, просоченої цим розчином, ретельно протріть забруднені місця на замші чи нубуці. Коли поверхня просохне, обробіть взуття спеціальною гумовою щіткою.
✓ Після видалення сольових розводів обробіть взуття кремом. Це допоможе вирівняти кольори і утворить захисну водовідштовхувальну плівку.
✓ Для гладкої шкіри вибирайте засоби на основі натурального бджолиного воску, а не на силіконах, тому що останні псують взуття не гірше самої солі. Для замші і нубуку підійдуть продукти для догляду у вигляді спрею.

Теги: черкаси, черкаська область, сольові плями, взуття, видалення, розводи


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS