У Черкаській області визначили найкращих легкоатлетів

18 січня в Черкасах відбувся відкритий командний чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики. Місце проведення став спортивний комплекс «Манеж». Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.
Участь у змаганнях взяли представники шести міст Черкащини та трьох міст Кіровоградщини. 211 спортсменів змагалися у трьох вікових категоріях з бігу на 60 м, 60 м з/б, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, 2000 м, бігу з перешкодами, с/х 3 км, стрибків у довжину, стрибків у висоту, з потрійного стрибка та штовхання ядра.

У командній першості серед міст I місце посіли Черкаси – 6767 очок, II місце Ватутіне – 1314 очок, III місце Сміла – 1123 очка.

У групі серед районів I місце посіла команда Корсунь-Шевченківського району – 4066 очок, II місце – Звенигородського району – 3096 очок, III місце – Городищенський район – 3245 очок.