СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Рятувальники підсумували свої спортивні досягнення за рік

Дата: 25-01-2017, 13:39.

Рятувальники підсумували свої спортивні досягнення за рік 24 січня в актовому залі Управління ДСНС були підведені підсумки спортивно-масової роботи в пожежно-рятувальних підрозділах області за 2016 рік. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

У рамках засідання, в якому взяв участь член Виконкому відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області, перший заступник голови ради Черкаської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Сергій Кривопишин, підбили підсумки спортивно-масової роботи за 2016 рік.

Найкращих спортсменів та тренерів нагородили грамотами та подяками – тих, хто своїми здобутками та високими результатами у складі збірних команд піднімали авторитет Служби та Черкащини у Всеукраїнських змаганнях з не олімпійських та професійно-прикладних видів спорту, Спартакіаді ДСНС України, 62-ій Спартакіаді Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України та сьомому Чемпіонаті серед пожежно-рятувальних підрозділів області.

Окремо були розглянуті 7-й Чемпіонат з професійно-прикладних видів спорту серед структурних та підпорядкованих підрозділів Управління, виступи збірної команди Управління з пожежно-прикладного спорту та участь команди Управління у спортивно-розважальному шоу «Богатир – рятівник – року» і «Козацькі забави».

Виступаючи перед присутніми, Сергій Кривопишин подякував рятувальникам-спортсменам за майстерність, професіоналізм та прагнення до звитяги. На завершення побажавши рятувальникам у наступному сезоні отримати ще багато важливих, яскравих та пам’ятних перемог, Сергій Анатолійович вручив начальнику Управління ДСНС спеціальний Кубок.

Підсумовуючи захід, начальник Управління ДСНС Віктор Гвоздь зазначив: «Наша професія вимагає відмінних фізичних якостей, саме тому ми і надалі будемо робити усе можливе, аби створити належні умови для фізичного розвитку та вдосконалення кожного рятувальника».

Теги: черкаси, черкаська область, досягнення, засідання, ДСНС, пожежно-прикладний спорт


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o