Рятувальники підсумували свої спортивні досягнення за рік

Дата: 25-01-2017, 13:39

Рятувальники підсумували свої спортивні досягнення за рік
24 січня в актовому залі Управління ДСНС були підведені підсумки спортивно-масової роботи в пожежно-рятувальних підрозділах області за 2016 рік. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

У рамках засідання, в якому взяв участь член Виконкому відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області, перший заступник голови ради Черкаської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Сергій Кривопишин, підбили підсумки спортивно-масової роботи за 2016 рік.

Найкращих спортсменів та тренерів нагородили грамотами та подяками – тих, хто своїми здобутками та високими результатами у складі збірних команд піднімали авторитет Служби та Черкащини у Всеукраїнських змаганнях з не олімпійських та професійно-прикладних видів спорту, Спартакіаді ДСНС України, 62-ій Спартакіаді Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України та сьомому Чемпіонаті серед пожежно-рятувальних підрозділів області.

Окремо були розглянуті 7-й Чемпіонат з професійно-прикладних видів спорту серед структурних та підпорядкованих підрозділів Управління, виступи збірної команди Управління з пожежно-прикладного спорту та участь команди Управління у спортивно-розважальному шоу «Богатир – рятівник – року» і «Козацькі забави».

Виступаючи перед присутніми, Сергій Кривопишин подякував рятувальникам-спортсменам за майстерність, професіоналізм та прагнення до звитяги. На завершення побажавши рятувальникам у наступному сезоні отримати ще багато важливих, яскравих та пам’ятних перемог, Сергій Анатолійович вручив начальнику Управління ДСНС спеціальний Кубок.

Підсумовуючи захід, начальник Управління ДСНС Віктор Гвоздь зазначив: «Наша професія вимагає відмінних фізичних якостей, саме тому ми і надалі будемо робити усе можливе, аби створити належні умови для фізичного розвитку та вдосконалення кожного рятувальника».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода