ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Децентралізація "за" і "проти", Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Шполянські депутати підтримали створення громади

Дата: 28-01-2017, 13:18.

Шполянські депутати підтримали створення громади У Шполі відбулось друге пленарне засідання 19 позачергової сесії міської ради. Депутати майже одноголосно (за винятком одного) прийняли рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і вирішили об’єднатися громадам міста Шпола Шполянської міської ради та села Кримки Кримківської сільської ради у Шполянську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Шпола. Про це "Нова Доба" дізналася в Шполянській міській раді.

- Нарешті ми виходимо на фінішну пряму, - зауважує голова міста Сергій Кравченко. – Це останнє рішення, яке сьогодні підтримав депутатський корпус у процесі заходів щодо добровільного ОТГ.
Крім того, міський очільник повідомив, що згідно з висновком ОДА встановлено - всі запропоновані проекти рішень «Про добровільне об’єднання громад» міста Шпола та села Кримки в ОТГ з адмінцентром у місті Шпола Шполянського району відповідають процедурі їх підготовки, Конституції та законам України. Тож вже завтра буде направлено відповідний лист-звернення до Черкаської обласної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для призначення перших виборів депутатів Шполянської міської ради та Шполянського міського голови в установленому законом порядку.
Зазначимо, процес такого об’єднання пройшов тернистий шлях.

- Розпочиналось усе із прийнятого розпорядження міського голови від 20 жовтня 2016 року «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад», - пригадала заступник міського голови Марина Кулішова. - В перспективі у Шполянську ОТГ мали входити наступні населені пункти: Терешки, Ховківка, Сердегівка, Журавка, Лебедин і Кримки. Така об’єднана громада налічувала б більше ніж 24 тисячі населення із них 7 тисяч – сільського, а прогнозований бюджет складав би 62 мільйони гривень.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS