Новина із категорії: Анна Крутіхіна, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Злі ми, усі

Злі ми, усі
Анна Крутіхіна, RSS
Дата: 2-02-2017, 13:01.
Тісна співпраця з однією важливою у моєму житті людиною навчила: поважати думку іншого, навіть якщо вона відмінна від твоєї чи тобі не подобається. Я дуже довго цьому вченню противилася і сперечалася. Щораз мене дзеркалили і, відповідно, ставилися так і до моєї думки.

Ми здивуємося, але насправді мало речей в усьому Всесвіті взагалі нашої думки чи оцінки потребують. Це просто було або є. Нас так вчили на йозі: це не погано і не добре. Це просто є, і це просто потрібно прийняти. Коли я почала дивитися на стан речей під цим кутом, все стало на своє міце.

Щасливі мудрі люди вміють приймати інший погляд, не поділяючи його. Вони можуть формувати світогляд, сприняття й думку із розмаїття поглядів і точок зору. Чому ж ми впираємося вузьким лобом у маленьке люстерко і витісняємо тих, хто хоче заглянути у це люстерко інакше?

P.S. Надихнулася жвавою дискусією у Сергій Костенко і шалено захотіла на йогу))) Злі ми, усі. Злі і заангажовані.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, думка, погляд, повага, йога, психологія, обговорення, прийняття

Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o