Новина із категорії: Анна Крутіхіна, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Злі ми, усі

Злі ми, усі
Анна Крутіхіна, RSS
Дата: 2-02-2017, 13:01.
Тісна співпраця з однією важливою у моєму житті людиною навчила: поважати думку іншого, навіть якщо вона відмінна від твоєї чи тобі не подобається. Я дуже довго цьому вченню противилася і сперечалася. Щораз мене дзеркалили і, відповідно, ставилися так і до моєї думки.

Ми здивуємося, але насправді мало речей в усьому Всесвіті взагалі нашої думки чи оцінки потребують. Це просто було або є. Нас так вчили на йозі: це не погано і не добре. Це просто є, і це просто потрібно прийняти. Коли я почала дивитися на стан речей під цим кутом, все стало на своє міце.

Щасливі мудрі люди вміють приймати інший погляд, не поділяючи його. Вони можуть формувати світогляд, сприняття й думку із розмаїття поглядів і точок зору. Чому ж ми впираємося вузьким лобом у маленьке люстерко і витісняємо тих, хто хоче заглянути у це люстерко інакше?

P.S. Надихнулася жвавою дискусією у Сергій Костенко і шалено захотіла на йогу))) Злі ми, усі. Злі і заангажовані.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, думка, погляд, повага, йога, психологія, обговорення, прийняття

Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o