СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На завтра в області прогнозують мокрий сніг та ожеледицю

Дата: 2-02-2017, 18:30.

На завтра в області прогнозують мокрий сніг та ожеледицю Січень цього року видався з температурним фоном у межах кліматичної норми і з кількістю опадів на більшій частині території області менше норми. Характерними для нього були значні контрасти температури повітря та 4 періоди аномально холодної погоди. Середня місячна температура повітря – 5,1-6,0° морозу (норма -5,8°). Максимальна температура повітря у найбільш теплі дні 2 і 14.01 досягала 3-4° тепла, мінімальна – у найхолоднішу ніч 31.01 знижувалась до 17-21°, місцями до 24° морозу, на поверхні снігу – до 23-27° морозу. Опадів випало від 22-27 мм (47-64% норми) на заході до 28-43 мм (72-105% норми) на сході. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом, завтра характер погоди на Черкащині зміниться. Через вплив Атлантики, температурний фон підвищиться: вночі 4-9º морозу, вдень близько 0º. Вдень очікується сніг, мокрий сніг з дощем. Вночі та вранці утворюватиметься ожеледь, на дорогах ожеледиця. місцями по області налипання мокрого снігу. На вихідних істотні опади не передбачаються, лише вночі 4.02 – помірні опади. Температура повітря вночі 1-5º морозу, вдень -2..3º.

Теги: черкаси, черкаська область, прогноз, область, опади, сніг, мороз


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS