Відслужена літія в пам’ять «Небесної сотні»

Лев Хмельковський, RSS,
Дата: 6-02-2017, 16:41

4 лютого у малій залі Української православної церкви св. Андрія Первозваного в Савт-Бавнд-Бруку, Нью-Джерзі, була відслужена літія в пам’ять «Небесної сотні» і полеглих на війні з Росією. У залі було розгорнуто виставку фотографій полеглих з біографічними довідками і засвіченими лампадками. Вечір відкрила директор Українського освітньо-історичного центру УПЦ США Наталя Гончаренко.

Відслужена літія в пам’ять «Небесної сотні»

Промовляв також Архиєпископ Даниїл, президент Консисторії УПЦ США. Під час літії йому співслужили численні священики. Були також настоятель Білоруської автокефальної православної церкви Жировицької ікони Матері Божої о. Зиновій Жолобак і о. Мар’ян Чайківський з Російської автокефальної православної церкви в Америці. Присутні подивилися документальний фільм Дам’яна Колодія «Воля або смерть», який він зняв на Евромайдані у вогні і крові «Небесної сотні».

Відслужена літія в пам’ять «Небесної сотні»

Це вже другий фільм Дам’яна Колодія. Першим був фільм «Помаранчеві хроніки». Кіномистець розповів про створення фільму і його значення для Америки і світу. Були присутні батьки кінохронікера Олена і Олег Колодії. Частування для гостей приготувало Сестринство Покрови (керівник Леся Сівко).

Відслужена літія в пам’ять «Небесної сотні»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода