СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині під час земельних торгів утричі зросла плата за оренду земельної ділянки

Дата: 8-02-2017, 17:29.

На Черкащині під час земельних торгів утричі зросла плата за оренду земельної ділянки У січні поточного року на земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру в Черкаській області, продано права оренди п’ятьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), які розташовані в Чорнобаївському й Жашківському районах. Загальна площа наділів становить 50,42 га. Про це «Нова Доба» дізналася з Урядового порталу.
За користування цією землею до бюджетів сільських рад Черкащини щорічно надходитиме 113,4 тис. грн, що на 49,8 тис. грн більше від стартової ціни (63,6 тис. грн).

Під час торгів найбільше зросла вартість землі площею 1,65 га в адмінмежах Королівської сільської ради Жашківського району Черкаської області, де стартова ціна збільшилася з 8% до 25% від її нормативної грошової оцінки, тобто втричі: із 6800 грн до 21352 грн.
У лютому на Черкащині заплановано провести чотири земельні аукціони, де сільгоспвиробники боротимуться за права оренди 15-тьох земельних ділянок загальною площею 134,36 га.
Усього з початку продажу прав оренди землі Держгеокадастр Черкаської області через земельні аукціони передав у користування на умовах оренди 156 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 2136 га з річною орендною платою 4 млн 266 тис. грн. Додаткові надходження до місцевих бюджетів становлять майже 1 млн 698 тис. грнь.
На сьогодні перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в Черкаській області, право оренди яких може бути реалізовано на земельних торгах, включає 580 земельних ділянок загальною площею 7844 га.

Довідково
Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Теги: черкаси, черкаська область, земельні торги, аукціон, оренда


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS