СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На вихідних морози в області спадуть

Дата: 10-02-2017, 17:01.

На вихідних морози в області спадуть На Черкащині під впливом обширного Скандинавського антициклону утримується аномально холодна погода. Середня добова температура повітря знизилась до 12-14° морозу, що на 7-9° нижче кліматичної норми на цей час. Мінімальна температура повітря на ранок 9 лютого становила по області 16-19°, на снігу – 17-26° морозу. Однак, найхолоднішою цьогорічної зими в області була доба 31 січня: середньодобова температура повітря – 12-16° морозу, мінімум у повітрі – 17-24°, на снігу – 23-27° морозу. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом, на вихідних погоду Черкащини продовжить формувати антициклонічна повітряна маса з центром над Скандинавією. Морозна погода утримається, але температура повітря підвищиться: вночі 6-11º, вдень 2-7º морозу. Істотні опади не передбачаються. На початку наступного тижня суттєвих погодних змін не відбудеться. З 14 лютого температура повітря вдень близько 0º. Опади можливі 14 і 15 лютого у вигляді снігу та мокрого снігу.

Теги: черкаси, черкаська область, мороз, гідрометцентр, температура, погода


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS