ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Децентралізація "за" і "проти", Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У квітні відбудуться вибори голови та депутатів Шполянської міської ОТГ

Дата: 16-02-2017, 17:38.

У квітні відбудуться вибори голови та депутатів Шполянської міської ОТГ 14 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів голова комісії Михайло Охендовський.

Розглянувши звернення п'яти обласних державних адміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів у зв'язку з утворенням у цих областях об'єднаних територіальних громад, комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України.

Таким чином, ця ж комісія позитивно задовольнила звернення, яке надійшло разом із супровідним листом щодо об’єднання Шполянської міської територіальної громади в межах Черкаської області, а також призначила перші міські вибори, які відбудуться у неділю, 30 квітня 2017 року. «Нова Доба» про це дізналася в Шполянській міській раді.

При цьому комісія оголосила з 11 березня 2017 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міської рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS