СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У «Дебюті» відбувся шаховий турнір

Дата: 20-02-2017, 10:56.

У «Дебюті» відбувся шаховий турнір У шаховому клубі «Дебют» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР відбувся черговий дитячий кваліфікаційний турнір із шахів. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

З метою підготовки до чемпіонату Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат 24 вихованці «Дебюту» взяли участь у змаганні.

Переможці турніру були визначені як у загальному заліку, так і у двох категоріях: серед дівчат та серед хлопців до 10 років. Першість виборола Кочерга Анжеліка, а на другому та третьому місцях засяяли нові імена – Коханець Владислав та Простибоженко Назар відповідно, які, окрім здобуття срібла та бронзи, відзначилися ще й виконанням нормативу третього спортивного розряду з шахів.

Серед хлопців до 10 років першим став Фалєєв Георгій, друге місце посів Гончаренко Артем, а замкнув трійку лідерів у цій категорії Усіченко Кіріл. Серед дівчат найсильнішою стала Троханова Марина, друге місце завоювала Антонова Олександра, третє місце посіла Твердохліб Анастасія.

Спортивний захід пройшов у дружній атмосфері, а здобутий досвід та чудово проведений час були нагородою для всіх учасників змагань.

Теги: черкаси, черкаська область, Дебют, шахи, шаховий клуб, шаховий турнір


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS