СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Хортингісти з Ірклієва стали кандидатами до збірної України

Дата: 20-02-2017, 16:04.

Хортингісти з Ірклієва стали кандидатами до збірної України У спортзалі Золотоніської школи №2 пройшла матчева зустріч з хортингу в рамках підготовки до Чемпіонату України.

Зустріч відбулася за підтримки президента Черкаської обласної федерації хортингу Віктора Синьогуба.
У змаганнях, як розповідає член обласної федерації хортингу Олексій Чорногор, взяли участь команди Золотоніської школи №2 та Іркліївської школи Чорнобаївського району. Керівник Іркліївської секції хортингу – вчитель фізичного виховання Олександр Жигало. Керівник золотоніської – колишня вихованка Чорнобаївської ДЮСШ Сніжана Шарапа з Малої Бурімки.
В напруженій боротьбі кандидатами до збірної України визначено 6 осіб з Іркліївської команди. Всього в команді – 16 хортингістів, і юнаки, і дівчата віком до 14 років. Зараз 6 переможців змагань готуються до участі в Чемпіонаті України з хортингу.

По завершенню зустрічі всі учасники отримали пам’ятні грамоти.
Приємно, що весь час з початку роботи секції, з вересня 2015 р., юних хортингістів активно підтримують у школі. І цього разу директор Іркліївської школи Микола Сердюк виділив юним спортсменам автобус, щоб команда мала змогу виступити на змаганнях. І команда виступила дуже вдало.

Інна Чмихало

Теги: черкаси, черкаська область, хортингісти, Іркліїв, Чорнобаївщина, спорт, збірна України


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o