Новина із категорії: Володимир Чос, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ваш подвиг пам’ятає Україна, увесь світ!

Ваш подвиг пам’ятає Україна, увесь світ!
Володимир Чос, RSS
Дата: 22-02-2017, 16:29.
На підтримку ініціатив громадськості та увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, 20 лютого городищани вшанували пам’ять учасників Революції Гідності та подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за європейське майбутнє України.
За участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості, ЗМІ, небайдужих городищан відбулася громадська хода та мітинг «Ваш подвиг пам’ятає Україна, увесь світ».

Ваш подвиг пам’ятає Україна, увесь світ!

Перед громадою виступили голова Городищенської райдержадміністрації Олексій Лавріненко та безпосередній учасник Революції Гідності, провідний методист районного Палацу культури ім. С.С. Гулака-Артемовського Анатолій Семененко. Громадську панахиду відслужив настоятель Спасо-Преображенської церкви, протоієрей Микола Мохнацький.
Пам’ятні заходи, присвячені Революції Гідності, також проходили 20-21 лютого у Городищенському професійному ліцеї. Організатори зробили усе можливе, щоб інформація була цікавою і змістовною. Це вдалося, адже всі ми є учасниками та очевидцями тих подій. Були організовані тематичні виставки, демонстрація фільмів. Перед учнями виступили директор профліцею Віктор Моргун та заступник директора Олександр Барабаш, які особисто бували на Майдані і знають з якою вірою у краще майбутнє люди тоді стояли на барикадах.

Ваш подвиг пам’ятає Україна, увесь світ!

На зустріч з ліцеїстами був запрошений учасник Майдану Максим Бугайов та учасник АТО Іван Милокост. Відбувся змістовний діалог. Вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні та героїв АТО. З патріотичною поезією й піснями виступили: Павло Жилін, Сергій Крупський, Тетяна Голякова, учні групи № 34. Цей захід нікого не залишив байдужим.

Володимир Чос

Теги: черкаси, черкаська область, Україна, подвиг, Городищина, Герої Небесної Сотні, Майдан

Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS