СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Небезпеку підтоплення трансформаторної підстанції ліквідували в Катеринополі

Дата: 24-02-2017, 15:58.

Небезпеку підтоплення трансформаторної підстанції ліквідували в Катеринополі 23 лютого о 09:00 в смт. Катеринопіль внаслідок танення снігу на вулиці В`ячеслава Чорновола виникла загроза підтоплення трансформаторної підстанції. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

У разі виходу з ладу підстанції були б відключені від електропостачання 83 житлові будинки та 14 адміністративних будівель, серед яких була також центральна каналізаційно-насосна станція, відключення якої могло призвести до більш серйозних наслідків для житлового сектору.

Рятувальники катеринопільського 2-го державного пожежно-рятувального посту спільно з працівниками Катеринопільського житлово-комунального господарства, встановивши на найбільш небезпечних ділянках пожежний автомобіль та дві мотопомпи, відкачали близько 15 м куб талих вод з прилеглої до трансформаторної підстанції території.

Вже о 10:00 роботи було завершено, а загрозу підтоплення ліквідовано.

Теги: черкаси, черкаська область, підстанція, підтоплення, Катеринопіль


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o