СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Телевізори та смартфони отримали найкращі майстри Смілянського лісгоспу

Дата: 2-03-2017, 15:02.

Телевізори та смартфони отримали найкращі майстри Смілянського лісгоспу Кілька років поспіль у лютому ДП «Смілянський лісгосп» проводить збори трудового колективу, на яких відзначають кращих працівників серед майстрів лісу та лісозаготівельної справи. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Директор лісгоспу Юрій Сегеда вручив кращим працівникам цінні подарунки та подякував своїм колегам за їхню роботу і професійне ставлення до справи.

Переможцями минулого року за підсумками по заготівлі лісопродукції та вартості заготівлі стали: Микола Бойко, Сергій Руденко, Олег Федорченко, Василь Зінченко, Костянтин Литвин, Володимир Гнатюк та Петро Пушенко. За свою сумлінну працю вони отримали телевізори чи смартфони.

Такі щорічні заохочення від керівництва – чудовий стимул для працівників бути кращими у своїй справі, досягати високих результатів та бути прикладом для інших своїх колег.

Теги: черкаси, черкаська область, подарунки, Смілянський лісгосп, нагорода


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS