СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані новий керівник поліції

Дата: 6-03-2017, 16:39.

В Умані новий керівник поліції 6 березня в місті Умань представлено нового керівника місцевої поліції. Згідно наказу начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області з 3 березня 2017 року виконання обов’язків начальника Уманського відділу поліції тимчасово покладено на капітана поліції Якимчука Андрія Юрійовича. Про це «Нова Доба» дізналася від Уманського відділу ГУ НП у Черкаській області.

Наказ про призначення до особового складу відділу довів заступник начальника ГУНП в Черкаській області полковник поліції Віктор Іванько.

В офіційному представлені взяли участь представники органів місцевого самоврядування, а саме секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, а також прокурор Уманської місцевої прокуратури Роман Павленко. Кожен із присутніх побажав новопризначеному керівнику успіхів та наснаги у підтриманні порядку в місті та забезпечені спокою уманчан.

До цього Андрій Юрійович обіймав посаду начальника Уманського районного відділення поліції.

Теги: черкаси, черкаська область, поліція, Умань, керівник, посада, призначення


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS