СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

12 самооборонівців Черкас спільно з міліцією вийшли на патрулювання вулиць

Дата: 4-03-2014, 12:37.

12 самооборонівців Черкас спільно з міліцією вийшли на патрулювання вулиць Учора дві потужні сили − черкаська міліція і черкаська самооборона, сформована з колишнього Майдану, − які ще кілька тижнів тому стояли по різні сторони барикад, об'єднали свої зусилля в приміщенні колишнього офісу Партії регіонів. Тепер міліція патрулюватиме вулиці Черкас спільно з учасниками Самооборони на постійній основі.

Про це «Новій Добі» стало відомо зі сторінки Самооборони Черкас у ФБ.

− Нам зараз допомогу Самооборони дуже потрібна, − говорить заступник командира батальйону патрульної служби при УМВС України в Черкаській області Петро Паливода. − Особливо враховуючи те, що з'явилася інформація про можливі провокації з боку «тітушок». Останнім часом зафіксовані випадки, коли «тітушки» під виглядом самооборони займалися свавіллям. Тому якщо з нами патрулюватимуть реальні представники Самооборони, ми, по-перше, будемо знати, хто є хто, а по-друге, будемо мати реальну допомогу.

Всіх самооборонівців міліція забезпечила бронежилетами, а всі правоохоронці, які патрулюють на вулицях, забезпечені зброєю.

− Добровольців в цілому вистачає, − говорить начальник штабу самооборони Олександр Чигарев. − А ось матеріальна база кульгає. Найбільше нам зараз потрібна спеціальна форма і жилети. Перша, щоб наших хлопців бачили і дізнавалися, другі − для безпеки.

Загалом вчора ввечері на патрулювання вулиць вийшло 12 самооборонівців в супроводі ППС, 4 − з ДСО, 2 − з ДАІ, 2 − з ДПС, 2 − з працівниками Соснівського райвідділу міліції, 1 − з Придніпровським.

Теги: черкаси, черкаська область, Самооборона Черкаси, міліція, патрулювання


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS