СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Завтра на Черкащині буде без опадів

Дата: 14-03-2017, 16:46.

Завтра на Черкащині буде без опадів Початок березня на Черкащині видався аномально теплим та сухим. Погода практично на місяць випереджала календар. Середня температура повітря за першу декаду становила по області +5,0−+5,7°, що на 7-8° вище кліматичної норми. Максимальна температура повітря у найбільш теплі дні досягала +11−+15°, мінімальна у найбільш холодні ночі становила 0−4° морозу. Відмічався значний дефіцит опадів, за декаду в середньому по області випало 0,6 мм (6% декадної норми). Лише 11−12 березня на заході області спостерігались ефективні дощі, випало 3−6 мм. В останні дні похолодало. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Із синоптичної карти видно, що на погоду Черкащини починають впливати атмосферні процеси із заходу. Завтра під впливом східної частини антициклону переважно без опадів, температурний фон у межах +2−+6º. А вже наступного дня до нашого краю наблизяться прохолодні та вологі повітряні маси з Балтики, очікуються опади та невелике зниження температури повітря.
Прохолодна погода, що спостерігається в останні дні, стримує розвиток весняних процесів та вимагає не відмовлятися від теплого одягу.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, область, опади, прогноз, гідрометцентр


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS