Новина із категорії: Володимир Чос, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

З любов’ю до села

З любов’ю до села
Володимир Чос, RSS
Дата: 20-03-2017, 09:27.
Галину Григорівну Комісар усі знають і поважають у Петропавлівці. Вона 39 років пропрацювала в сільській бібліотеці. Дорослі і діти приходили до неї за цікавими книгами. І всі відчувають симпатію до цієї привітної жінки. А ще писала сценарії для святкових заходів. Разом з чоловіком Іваном Прокоповичем брали активну участь у громадському житті села, були учасниками художньої самодіяльності. Коли створилася обрядова група, Галина Григорівна однією з найперших стала її учасницею.
Пролетіли літа у невтомній праці і творчості. І ось 16 березня Галині Григорівні виповнилося 85 років! З поважним ювілеєм її привітали сільський голова Віталій Мажаренко, секретар сільської ради Людмила Бабич, голова ветеранської організації Віра Остапенко, директор сільського центру культури і дозвілля Олена Комісарчук. Від щирого серця побажали усього найкращого, що тільки можна побажати такій хорошій людині.

Життєва мудрість родини Комісарів заслуговує на повагу, захоплення та бажання наслідувати. Їхні долі поєдналися у 1954 році. Іван Прокопович родом із Млієва, після армії приїхав у Петропавлівку працювати ветфельдшером, заочно закінчив Львівський ветеринарний технікум і весь час аж до виходу на пенсію працював головним ветлікарем у колгоспі. На Львівщині познайомився з вчителькою Галиною Григорівною, яка родом з Набокового. Після одруження переїхали у Петропавлівку, яка стала для них назавжди рідною. Разом збудували дім, виростили і вивчили трьох дітей, гордість їхня – це внуки та правнуки. Ідуть по життю пліч о пліч і завжди разом. Вважають, що життя прожили не даремно. А свої сердечні почуття до Петропавлівки Галина Григорівна відобразили у вірші.

З любов’ю до села

Петропавлівко, ти рідна

Петропавлівку на карті
Без бінокля не знайти.
А село у нас велике –
За пів дня не обійти.

Петропавлівко, ти рідна
Зелений куточку.
В незалежній Україні
Ти, як цвіт в садочку.

Ой цвіте, мов та калина
Петропавлівка моя.
І немов краса-дівчина
В щасті-радості сія.

Рідна Петропавлівка
Успіхи довершить.
Візьме зобов’язання,
Слово те додержить.

Хай же нас у праці
Пісня звеселя,
Хай аж до столиці
Наша слава долина.

Галина Комісар


Теги: черкаси, черкаська область, блог, Володимир Чос, Галина Комісар, Петропавлівка

Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS