СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Дві незаконні вирубки дерев зафіксували в області

Дата: 20-03-2017, 22:27.

Дві незаконні вирубки дерев зафіксували в області 17 березня працівники Держекоінспекції у Черкаській області спільно із лісовою охороною ДП «Смілянський лісгосп» виявили самовільну рубку 18 дерев порід акація та берест в адміністративних межах Мліївської сільської ради Городищенського району. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Протиправні дії здійснили двоє місцевих мешканців, яких притягли до адміністративної відповідальності за статтею 65 КУпАП, розмір штрафу 340 гривень.

Збитки, завдані довкіллю незаконним знищенням зелених насаджень – 20,9 тисяч гривень. Станом на 20 березня збитки порушники повністю відшкодували. Крім того, вилучено бензопилу, як інструмент здійснення правопорушення.

Цього ж дня виявлено факт незаконної порубки 90 дерев різних порід, в тому числі плодових, в адміністративних межах Жовнинської сільської ради Чорнобаївського району. Обрахований розмір завданої шкоди становить 172,4 тисячі гривень.

Особи, що скоїли вирубку, наразі не встановлені. Матеріали готуються до передачі в правоохоронні органи для відповідного реагування.

Державна екологічна інспекція попереджає про недопустимість самовільних рубок лісу.

Теги: черкаси, черкаська область, Городищина, Чорнобаївщина, вирубка дерев


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS