КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині визначили кращого знавця історії в Україні

Дата: 29-03-2017, 09:42.

На Черкащині визначили кращого знавця історії в Україні Протягом п᾿яти днів Черкащина приймала учасників ІV етапу ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Сьогодні на базі Черкаської санаторної школи–інтернату відбулися урочистості з нагоди підведення підсумків та нагородження переможців олімпіади, повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Яскравим мистецьким вітанням учасники художньої самодіяльності навчального закладу подарували чудовий настрій всім присутнім. Від обласної влади учасників урочистості привітав радник голови облдержадміністрації Андрій Кравець, який зазначив, що Черкащина є тим місцем, духовним осердям України, де зародився незламний дух боротьби українського народу. Водночас він наголосив, що сьогоднішня інтелектуальна, талановита молодь, яка виховується на прикладах славних предків є творцем майбутньої України.

Спільне рішення оргкомітету й журі фінального етапу ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії оголосила секретар журі Тетяна Гребенчук.

Дипломи лауреатів та переможців учасникам вручили ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна, експерт–консультант ХXІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії проректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, професор, доктор політичних наук Олександр Бойко, вчитель Кам’янець–Подільського навчально–виховного комплексу № 16 Хмельницької області, кандидат історичних наук Дмитро Ващук, студент Національного університету «Києво–Могилянська академія» Євген Коновалов. Нагороди фіналістам за номінаціями вручила методист Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Людмила Черкаська.

Так, за результатами проведення олімпіади 4 учні загальноосвітніх закладів Черкащини здобули перемогу на олімпіаді:

Попов Максим Максимович, учень 10 класу Черкаської спеціалізованої шкли І–ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради – диплом І ступеня.

Смілянець В’ячеслав Володимирович, учень 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №11 імені МП. Бажана Уманської міської ради Черкаської області – диплом ІІ ступеня.

Мельник Ольга Валеріївна, учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради – диплом ІІІ ступеня.

Велько Катерина Олександрівна, учениця 8 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради – диплом ІІІ ступеня.

Щоразу, підсумовуючи результати фінального етапу олімпіади, журі визначає абсолютного переможця, який отримав у ході змагань найвищий бал. Тож цьогоріч ним став учень 9 класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 3 Матвій Терещук, робота якого оцінена в 183 бали. Традиційно на Черкащині кращому з кращих вручається кубок голови облдержадміністрації, який учню з Миколаєва передав Андрій Кравець.

У наступному році Чернігівська область прийматиме учасників ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Тож у рамках урочистості начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський передав символ змагань представникам команди з Чернігівщини. Принагідно Валерій Вікторович зазначив, що освітяни Черкащини доклали максимум зусиль для того, аби учасники олімпіади почували себе комфортно та мали змістовну програму проведення вільного від конкурсних змагань часу.

Нагадаємо, що для знавців історії було організовано екскурсійні поїздки та походи визначними місцями Черкащини; до послуг учасників олімпіади були басейн та спортивна зала Черкаської санаторної школи–інтернату.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS