СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Рятувальників Черкащини відвідали колеги з Німеччини

Дата: 31-03-2017, 19:31.

Рятувальників Черкащини відвідали колеги з Німеччини На Черкащині з гуманітарним візитом перебуває представницька делегація муніципалітету німецького міста Фірзен, яке вже кілька десятиліть є містом побратимом міста Канів. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Тиждень тому гості з Німеччини доставили до Канева черговий гуманітарний конвой, у складі якого вже вдруге був повністю укомплектований необхідним обладнанням та спорядженням пожежний автомобіль, який було передано до місцевої пожежно-рятувальної частини.

Аби допомогти черкаським рятувальникам краще освоїти німецьку техніку, кілька днів у місцевій пожежно-рятувальній частині тривав спеціальний практичний тренінг, який провели колишній начальник пожежної частини Йозеф Добельштайн та пожежний водій цієї ж частини Бернд Вільмс.

Колеги з Німеччини вирушили і в Управління ДСНС у Черкаській області. 31 березня, в рамках міжнародного співробітництва, на запрошення керівництва черкаських рятувальників, пожежні Німеччини взяли участь у круглому столі, темою якого було обговорення та аналіз наявних систем цивільного захисту в Німеччині та Україні.

З огляду на реформування місцевих органів виконавчої влади, а також реформу Державної служби надзвичайних ситуацій, які тривають в Україні, черкаських рятувальників цікавив досвід функціонування на містах системи цивільного захисту в Федеративній Республиці Німеччини.

За круглим столом учасники також обговорили питання функціонування системи цивільного захисту в умовах децентралізації влади, створення територіальних громад в Україні та їх повноважень у сфері цивільного захисту населення, утворення місцевої пожежної охорони в регіонах, її взаємодію із підрозділами оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, розвиток та підтримка волонтерського руху.

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, рятувальники, ДСНС України у Черкаській області


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS