КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: День редакції, Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Гордість сільської бібліотеки – старовинні книжки

Дата: 1-04-2017, 19:10.

Гордість сільської бібліотеки – старовинні книжки Сільська бібліотека Нетеребки має понад 750 читачів і це при тому, що в селі проживає трохи більше тисячі осіб. Активна й непосидюча завідувач книгозбірні перетворила заклад на справжнісінький культурний центр села.
– Залучаємо навіть дітей, які приїздять до бабусь-дідусів на літні канікули. Тож у нас є читачі з Корсуня, Києва, Черкас, – відзначає завбібліотекою Галина Несен.

Родзинка бібліотеки – фотоальбоми-хроніки з життя села.
– У них вміщено найяскравіші світлини з різних свят та подій, що проводять в нашому клубі, бібліотеці чи загалом у Нетеребці, – відзначає пані Галина.
Також у бібліотеці діє виставка старовинної книги, ретро-видання до читальні передали селяни.
– Ось, наприклад, твори Михайла Достоєвського, книга видана ще в далекому 1894 році. Ще одна – про християнське виховання дітей – 1905 рік, – розповідає Галина Несен.

Нещодавно в закладі проводили Шевченківські читання.
– До нас завітали учні з місцевої школи разом із учителькою, – додає пані Галина. – Вражає, як добре дітки знають твори й факти з життя Тараса Григоровича. Навіть знають, що наш Кобзар бував у Корсуні, тому й місто названо на його честь.

Теги: черкаси, черкаська область, сільська бібліотека, Нетеребка, Набутівська ОТГ, старовинні книжки, фонди


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o