АФІША


Нова доба рекомендує відвідати:

Новина із категорії: Афіша

Роздрукувати        Друкована версія

Вистава МАТу «Гамлет і Джульєтта»

Дата: 27-04-2017, 14:33.

ГО «Асоціація громадських ініціатив «Місто на «Че» започатковує нову мистецьку форму «Майстерня Актуальної Творчості» (МАТ). Це – майданчик для тих, хто небайдужий до розвитку культури у нашому місті. Відтак, у неділю, 14 травня о 18:00, у Черкаському краєзнавчому музеї відбудеться вистава МАТу «Гамлет і Джульєтта».
П’єса японського драматурга Кокі Мітані «Академія сміху» надихнула багатьох режисерів на театральні постановки у всіх куточках світу. Два роки тому у Черкаському Театрі Шевченка відбулося 3 покази вистави «Гра в театр», які не залишили байдужим жодного театрала, хто мав нагоду переглянути цю постановку.
Майстерня Актуальної Творчості пропонує до вашої уваги унікальну акторську імпровізацію «Гамлет і Джульєтта», яка порушує безліч актуальних для нашого часу питань.
– «Гамлет і Джульєтта» зруйнує всі бар’єри між глядачами та акторами, змусить реготати та ридати, навчить у смішному бачити трагічне, а у трагічному смішне, – зауважують організатори.

У ролях – Павло Гончаров та Олег Телятник. Після показу у вас буде нагода поспілкуватися з акторами та організаторами «МАТу».

Дата: 14 травня 2017 року о 18.00
Місце: Черкаський краєзнавчий музей, м. Черкаси, вул. Слави, 1
Вартість квитків – 50 грн. Детальніше за тел. 0984033967 і 0638013283.


Теги: черкаси, черкаська область, вистава, ГГамлет і Джульєтта, краєзнавчий музей


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o