Новина із категорії: Відеоновини, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащан навчатимуть фінансової грамотності

Дата: 7-04-2017, 10:38.

Останні новини:

У Черкасах говорили про фінансову обізнаність заради впевненого майбутнього. Презентували програму в прес-центрі «Нової Доби». Темою спілкування стали плани реалізації програми в області та можливості для співпраці у її рамках.

Основною метою програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» є надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, людям, які постраждали в результаті конфлікту, та пенсіонерам шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень у повсякденному житті, та надання їм можливості відігравати активну роль в житті своїх громад. Програма реалізовуватиметься в Черкаській області до листопада 2017 року в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Теги: черкаси, черкаська область, фінанси, грамотність, переселенці, тренінг, курси


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS