Новина із категорії: Відеоновини, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащан навчатимуть фінансової грамотності

Дата: 7-04-2017, 10:38.

Останні новини:

У Черкасах говорили про фінансову обізнаність заради впевненого майбутнього. Презентували програму в прес-центрі «Нової Доби». Темою спілкування стали плани реалізації програми в області та можливості для співпраці у її рамках.

Основною метою програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» є надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, людям, які постраждали в результаті конфлікту, та пенсіонерам шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень у повсякденному житті, та надання їм можливості відігравати активну роль в житті своїх громад. Програма реалізовуватиметься в Черкаській області до листопада 2017 року в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Теги: черкаси, черкаська область, фінанси, грамотність, переселенці, тренінг, курси


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o