СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

60 актів склала Черкасирибоохорона за тиждень

Дата: 7-04-2017, 19:01.

60 актів склала Черкасирибоохорона за тиждень В період з 28 березня по 05 квітня включно працівники Черкасирибоохорони, водного патруля, Державної екологічної інспекції в Черкаській області провели спільні рибоохоронні рейди на річці Рось з метою виявлення та вилучення заборонених знарядь лову. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкасирибоохорони.

За цей період виявили та вилучили 8 мисинових сіток «корейки», 11 сіткових полотна «павук» та 1 ятір. Державні інспектори Черкасирибоохорони за цей період склали: за ч. 4 ст. 85 КУпАП – 1 адміністративний матеріал, за ч. 3 ст. 85 КУпАП – 57 матеріалів та 4 безгосподарських акти.

Також зрізали велику кількість тросів та дротів, що між деревами перетинали водойму.

Слід зазначити, що Черкасирибоохорона в період весняно-літньої заборони посилила заходи з виявлення та вилучення заборонених знарядь лову та запобігання незаконному вилову водних біоресурсів.

Тривають спільні заходи з виявлення порушень правил рибальства, виявлення в місцях торгівлі продажу водних біоресурсів та заборонених знарядь лову тощо.

Теги: черкаси, черкаська область, Рось, рейд, рибоохорона, браконьєри


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS