ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Область спрямувала до зведеного бюджету на 820 млн грн податків більше

Дата: 11-04-2017, 19:08.

Область спрямувала до зведеного бюджету на 820 млн грн податків більше За 1 квартал від платників Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 2123 млн гривень податків і зборів. Показник відповідного періоду минулого року збільшений на 820 млн грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 1015 млн грн, до місцевих – 1108 млн грн. Також сплачено 791 млн грн єдиного внеску. Про податки, які формують бюджет і про основні показники роботи фіскальної служби області поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.
«До держбюджету забезпечено податків на 472 млн грн (у 2 раза) більше січня – березня 2016 року. До місцевих бюджетів – на 348 млн грн (у 1,5 раза) більше, ніж за три місяці торік», – зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаської області. Він відмітив, що фіскальна служба області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

Так, за січень – березень п.р. забезпечено надходження 781 млн грн податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 195,2 млн грн ПДФО перераховано до державного бюджету України, а 585,6 млн грн – до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб залишається першим за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 37 відс., у доходах місцевих – 53 відс., державного – 19 відсотків.
За три місяці зібрано 563 млн грн податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Цьогорічний збір ПДВ у понад 2,5 раза або на 341 млн грн більший за відповідний показник минулого року. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 27 відс., державного – 56 відсотків.

9,3 відсотки становить частка єдиного податку у доходах зведеного та 17 відс – у доходах місцевих бюджетів. Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 194 млн грн єдиного податку – на 76 млн грн, або у 1,6 раза більше, ніж за три місяці минулого року. Земельний податок та орендна плата (16 відс. у доходах місцевих бюджетів) перерахована в сумі 178,4 млн.грн. – більше на 27 млн грн (у 1,2 раза). Також місцеві бюджети отримали 50,2 млн грн акцизного податку з роздрібу (5% у доходах місцевих бюджетів).
5 відсотків становить частка податку на прибуток у доходах зведеного та 11 відс – у доходах державного бюджету. За три місяці надійшло 107,5 млн грн податку на прибуток підприємств – на 20 млн грн більше (у 1,23 раза). Також державний бюджет отримав 61,2 млн грн військового збору – на 18 млн грн., або у 1,42 раза більше. Частка збору у доходах державного бюджету становить 6 відсотків.

Теги: черкаси, черкаська область, бюджет, податки, платники, кошти, Максим Криштопа


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS