КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкасців запрошують переглянути комедію «Гамлет і Джульєтта»

Дата: 12-04-2017, 12:01.

Черкасців запрошують переглянути комедію «Гамлет і Джульєтта» 18 квітня, вівторок, «Майстерня Актуальної Творчості» запрошує черкасців та гостей міста на прем’єрну виставу «Гамлет і Джульєтта», що відбудеться у Черкаському обласному краєзнавчому музеї о 19-00 годині.

Вистава «Гамлет і Джульєтта» має чіткий сюжет, тонкі алюзії до п’єси драматурга Кокі Мітані «Академія сміху» та актуальні для сьогодення жарти. Це – акторська імпровізація від Олега Телятника та Павла Гончарова. Актори наголошують: кожна вистава буде унікальною, адже імпровізацію неможливо передбачити. Водночас комедія передбачає інтерактивне залучення глядачу у гру.

– «Майстерню Актуальної Творчості» започаткувала ГО «Асоціація громадських ініціатив «Місто на «Че» для усіх небайдужих до культурного життя міста. Ми запрошуємо усіх охочих і на перегляд наших вистав, і до співпраці. Адже «МАТ» – це відкрита мистецька територія, – зазначає адміністратор проекту Ольга Квятковська.

Наступного вівторка комедію «Гамлет і Джульєтта» «Майстерня Актуальної Творчості» представить для черкасців удруге. Прем’єра відбулася нещодавно і зібрала чимало поціновувачів театрального мистецтва. Вартість квитка – 50 гривень. Деталі – за тел. 0984033967 і 0638013283.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, вистава, п'єса, комедія, Гончаров, Телянтик, театр


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o