ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На вихідних Черкасами курсуватиме більше тролейбусів

Дата: 12-04-2017, 12:21.

На вихідних Черкасами курсуватиме більше тролейбусів Віднині у вихідні дні в Черкасах курсуватиме на шість тролейбусів більше. Зокрема, додаткові одиниці транспорту з’являться на маршрутах № 1, 7 та 10. Тож загалом на кожному з цих маршрутів у суботу та неділю тепер працюватиме по п’ять тролейбусів. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської міськради.

Крім цього, додано ще один тролейбус на маршрут №10 для роботи у будні. І тепер на лінії з понеділка по п’ятницю курсуватиме десять «рогатих». Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради.

За словами начальника управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталія Москаленка, згідно з цими змінами тепер у суботу працюватиме 23 одиниці електротранспорту, у неділю – 20, а у будні – 44 тролейбусів. Крім того, з понеділка по п’ятницю у Черкасах виходять на спецрейси (на замовлення ПАТ «Азот») додатково п’ять тролейбусів, у вихідні – один.






Теги: черкаси, черкаська область, тролейбуси, громадський транспорт, маршрут, вихідні


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o