ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу»

Дата: 13-04-2017, 12:22.

Призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» «Отримую достроково призначену пенсію за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». 18 квітня поточного року досягаю віку, визначеного ст. 26 вказаного Закону. Маю стаж державної служби на 1 травня 2016 року понад 20 років. Чи маю я право на призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу», і якщо так, то з якої дати її буде призначено?»
Олег, Кам’янка

− Згідно з пунктом 12 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон № 889-VIII), на призначення пенсії відповідно до ст. 37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII (далі – Закон № 3723-XII) мають право особи, які на день набрання чинності Законом № 889-VIII мають, зокрема, не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених у ст. 25 Закону та актами Кабінету Міністрів України, та страховий стаж чоловіки – 35, жінки – 30 років. Отже, за дотримання вищезазначених вимог Ви можете розраховувати на призначення пенсії за нормами ст. 37 Закону № 3723-XII. При цьому слід зазначити, що пенсія державним службовцям призначається з дати звернення, але не раніше дати виникнення права на її отримання, − Тетяна Рожко, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Черкаси Черкаської області.

Теги: черкаси, черкаська область, пенсія, призначення, державна служба, стаж


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o