ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

За фактом невиплати заплат на ПАТ «Азот» відкрили кримінальне провадження

Дата: 13-04-2017, 14:03.

За фактом невиплати заплат на ПАТ «Азот» відкрили кримінальне провадження За фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам ПАТ «АЗОТ» Черкаська місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочала кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні проводиться слідчим відділом Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва здійснюється Черкаською місцевою прокуратурою.

На цей час слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин справи, забезпечення прийняття законного і неупередженого процесуального рішення.

Хід розслідування вказаного провадження контролюється керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Теги: черкаси, черкаська область, Азот, зарплата, заробітна плата, невиплата зарплати, прокуратура


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o