АФІША


Нова доба рекомендує відвідати:

Новина із категорії: Афіша

Роздрукувати        Друкована версія

Фрістайл

Дата: 10-05-2017, 18:33.

До свого ювілею – а 7 листопада 2013 року «Фрістайл» досяг двадцятип'ятилітнього віку – група прийшла в чудовій творчій формі: беззмінні артисти Ніна Кірсо, Сергій Кузнєцов та Сергій Ганжа, воістину «золоті» хіти – нові й старі, відеокліпи, концертні телезйомки, а також величезна армія шанувальників, які створюють фан-клуби, і фан-сторінки в Інтернеті, і красиві аматорські відеоролики на пісні групи «Фрістайл».

Пісні гурту звучать в ефірі найпопулярніших радіостанцій «Русское радио», «Шансон», «Міліцейська хвиля», «Дорожнє радіо», «Стильне радіо», «Перець ФМ», «Гумор ФМ», «LOVE радіо», «Пітер ФМ», «Кекс ФМ» та багатьох інших.
«ФРІСТАЙЛ» раніше багато гастролює, і на концертах звучать хіти: «Метелица», «Ах, какая женщина», «Цветёт калина»,«Догорает свеча», «Три сосны», «Больно мне, больно», «Кораблик любви», «Белая акация», «Капелька», «С днем рожденья, мама», «Фонари", "Давайте выпьем за мужчин»" – всіх не перелічити. Сьогодні на сцені – як і раніше легендарні учасники колективу Ніна Кірсо, Сергій Кузнєцов та Сергій Ганжа, а також аранжувальник і клавішник Юрій Савченко і барабанщик Юрій Зірка – один з кращих барабанщиків України. Останні 13 років весь чоловічий репертуар "Фрістайлу" – а це і оновлені версії мега-хітів групи, і нові, не менш прекрасні пісні, – виконує легендарний Сергій Кузнєцов (який є автором понад ста пісенних текстів групи). А що стосується жіночого репертуару, тут і взагалі можна говорити і говорити. Адже ім'я легендарної солістки групи, чарівною і неповторною Ніни Кірсо, знають скрізь. Вона – жінка-легенда, яка підкорює серця своїх слухачів. Позитивна енергетика, беззастережне вміння «завести» зал, неповторний голос і просто жіноча привабливість. Всі ці окремі ноти складаються в один прекрасний акорд, який звучав, звучить і буде звучати, поки буде затребувана гарна пісня і талановиті артисти.

Саме в цьому і є, очевидно, секрет популярності групи «Фрістайл», створеної ще в далекому 1988 році талановитим композитором та продюсером Анатолієм Розановим.

Дата: 23 травня 2017, 19:00
Де: ПК «Дружба народів», бульв. Шевченка, 249
Деталі за посиланням
Ціна – від 80 до 200 грн


Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел .: (093) 295-70-01.
А також в касі «Бюро Добрих Послуг» (Будинок торгівлі, 1 поверх) і за тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Теги: черкаси, черкаська область, Фрістайл, концерт


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS