ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Що не можна робити перед сном?

Дата: 15-04-2017, 10:19.

Що не можна робити перед сном? Для того, щоб виспатися і повноцінно відпочити за ніч, важливо правильно провести кілька годин перед сном. А ось і список речей, від яких варто відмовитися у вечірній час:

✓ Вживати алкоголь
Після прийняття алкоголю сон буде тривожним і неглибоким. До того ж, добре виспатися не вдасться через переповнений сечовий міхур і зневоднення організму.
✓ Бавитися гаджетами
Проводити вечір за комп’ютером, планшетом або смартфоном шкідливо з кількох причин. Яскраве світло від монітора стимулює мозок до роботи, а це заважає виробленню необхідного для сну гормону– мелатоніну.
✓ Читати перед сном важкі книги
Читати перед сном можна і навіть потрібно, але варто правильно вибирати літературу. Складні і напружені книги краще відкласти убік і вибрати щось легке і добре.
✓ Приймати гарячу ванну
Як не дивно, приймати перед сном гарячу ванну – шкідливо для сну. Справа в тому, що під час сну температура тіла знижується на кілька градусів, тоді як гаряча ванна, навпаки, підвищує температуру тіла. Таким чином, організму доведеться витратити більше часу на зниження температури тіла.
✓ Їсти
Переїдати перед сном не варто, але і голодувати теж не слід. Кращим вибором для вечірнього прийому їжі будуть легкий салат, невелика порція м’яса або сиру, фрукти.

Теги: черкаси, черкаська область, сон, здоров’я, що не робити, гаджети, ванна, ніч, відпочинок


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o