СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

З нагородами чемпіонату України повернулись армспортсмени Черкащини

Дата: 14-04-2017, 16:02.

З нагородами чемпіонату України повернулись армспортсмени Черкащини 2-5 квітня у м. Харків відбувся чемпіонат України з армспорту серед юнаків та дівчат 1999 р. н. та молодших та чемпіонат України з армспорту серед юніорів та юніорок 1996 р. н. та молодших. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Честь Черкаської області захищали вихованці ФСТ «Спартак» ЧМБМЦ. Спортсмени гідно виступили на чемпіонаті України, продемонструвавши чудовий результат.

І місце у ваговій категорії +90 кг на праву та ліву руку серед юніорів здобув Данілов Олег (тренер Данілов Г. Г).

Другу сходинку турнірної таблиці у ваговій категорії 70 кг (ліва рука) серед юнаків зайняв Вакула Назар (тренер Дмитренко Р. І).

У ваговій категорії 55 кг на праву та ліву руку серед юніорок ІІІ місце виборола Сидоренко Аліна (тренер Дмитренко Р. І).

Теги: черкаси, черкаська область, Харків, чемпіонат України, армспорт


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS