СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Атлети УДПУ встановили два рекорди та одержали три «золота» на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Дата: 16-04-2017, 13:05.

Атлети УДПУ встановили два рекорди та одержали три «золота» на Чемпіонаті України з пауерліфтингу Наймасштабніший в історії UPC Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів відбувся в м. Києві в спортивному комплексі «Меридіан». На змагання з’їхалися спортсмени не тільки з різних областей України, але й Білорусії. Участь у чемпіонаті взяли більше 350 атлетів-силачів. Команду Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляли три спортсмени, які змагалися в розділі «екстремальний жим». «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі УДПУ.

За підсумками змагань спортсмени уманського університету показали дуже чудові результати. У номінації штанги 55кг серед юніорів I місце посів студент другого курсу факультету фізичного виховання Владислав Мошенський. У цій же номінації серед чоловіків I місце здобув студент п’ятого курсу факультету фізичного виховання Іван Вергалюк, встановивши новий Рекорд України (вижав штангу 55кг 87 повторень за 3 хвилини). Ще один новий Рекорд України та I місце виборов тренер-викладач кафедри спортивних дисциплін факультету фізичного виховання Сергій Ільченко, вижавши штангу 100кг 39 повторень за 3 хвилини.

Теги: черкаси, черкаська область, атлети, УДПУ, перемога, спорт


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o