ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані планують реконструювати перехрестя і площі

Дата: 16-04-2017, 14:06.

В Умані планують реконструювати перехрестя і площі Зростання кількості транспортних засобів на вулицях міста Умань призводить до збільшення інтенсивності руху, що перевантажує вулично-дорожну мережу. Далеко не всі дороги можуть впоратись з таким потоком, особливо в години пік, адже кількість транспорту невпинно збільшується. Тому в рамках міської програми «Безпечне місто», розрахованої на 2016-2020 роки, в Умань зініціювали реконструкцію дев’яти перехресть та кількох площ. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманської міськради.

Реконструкція приведе перехрестя і міські вулиці у відповідність до вимог чинних норм і правил, знизить рівень аварійності, убезпечить пішоходів, оптимізує транспортні потоки та забезпечить безперервне функціонування основних міських магістралей.

Триває розробка документації з реконструкції перехресть на перетині вулиць: Незалежності – Успенська, Незалежності – Івана Богуна, Небесної сотні – Челюскінців – Фортечна, Тищика – Європейська, Тищика – Шевченка, Енергетична – Заводська, Михайлівська – Козацька, а також площі Івангородська і Конституції. При розробці будуть враховані кращі європейські практики з облаштування безпечної інфраструктури та врахування потреб всіх учасників вуличного руху.

«Місто потребує реконструкції доріг і вулиць, зміни розв’язок, щоб вуличний рух в Умані був більш функціональним та безпечним» – сказав міський голова Олександр Цебрій.

Теги: черкаси, черкаська область, реконструкція, ремонт, Умань, площа, транспорт


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o