КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Біля черкаської церкви злодія спіймали на гарячому

Дата: 16-04-2017, 19:24.

Біля черкаської церкви злодія спіймали на гарячому Зловмисник намагався проникнути в кіоск, який був розташований поблизу церкви. Зрозумівши, що його помітили правоохоронці, намагався втекти. Поліція наздогналв та затрималв зловмисника. Відкрито кримінальне провадження. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Оперативні співробітники Черкаського відділу поліції біля однієї з церков в місті Черкаси помітили, що невідома особа нишпорить біля кіоска. Правоохоронці вирішили перевірити, що там трапилось, та вирушили туди. Зловмисник, побачивши поліцейських, кинувся навтьоки. Поліцейські наздогнали та затримали його.

Як з’ясувалося, чоловік намагався проникнути до торговельного кіоска, який на той час уже був зачинений. Він устиг виламати захисні ролети, проте довести задумане до кінця йому завадили правоохоронці.

Затриманого доставили до черкаського відділу поліції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 15 статтею 185(Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Теги: черкаси, черкаська область, крадіжка, злодій, церква, поліція


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o