КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Біля черкаської церкви злодія спіймали на гарячому

Дата: 16-04-2017, 19:24.

Біля черкаської церкви злодія спіймали на гарячому Зловмисник намагався проникнути в кіоск, який був розташований поблизу церкви. Зрозумівши, що його помітили правоохоронці, намагався втекти. Поліція наздогналв та затрималв зловмисника. Відкрито кримінальне провадження. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Оперативні співробітники Черкаського відділу поліції біля однієї з церков в місті Черкаси помітили, що невідома особа нишпорить біля кіоска. Правоохоронці вирішили перевірити, що там трапилось, та вирушили туди. Зловмисник, побачивши поліцейських, кинувся навтьоки. Поліцейські наздогнали та затримали його.

Як з’ясувалося, чоловік намагався проникнути до торговельного кіоска, який на той час уже був зачинений. Він устиг виламати захисні ролети, проте довести задумане до кінця йому завадили правоохоронці.

Затриманого доставили до черкаського відділу поліції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 15 статтею 185(Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Теги: черкаси, черкаська область, крадіжка, злодій, церква, поліція


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o