ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаських в'язнів обстежують на небезпечні захворювання перед звільненням

Дата: 18-04-2017, 14:01.

Черкаських в У межах проекту "Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ до представників найвищого ризику медичних закладів України" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) стартував компонент "Покращення доступу осіб, які звільняються з місць позбавлення волі до послуг з лікування ВІЛ-інфекції, догляду та підтримки". Так фахівці ЧБО ЛЖВ "Від серця до серця" вже понад 3 місяці відвідують колонії Черкаської області, спілкуються з особами, які невдовзі мають звільнитися, визначають їх ВІЛ-статус та готують їх до соціального життя, інформують благодійники.

Проект полягає у мотивації до повторного обстеження осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі за 3 місяці до їх звільнення. Це - тестування на ВІЛ, визначення статусу особи перед звільненням, допомога вже ВІЛ-інфікованим в орієнтуванні куди звернутися, як правильно стати на облік та до яких організацій можна звернутися по допомогу. Уже протестовано понад 40 осіб серед тих хто готується до звільнення.

- Ми вже відвідали Черкаську виправну колонію №62, Старобабанівську виправну колонію №92 і Уманську жіночу виправну колонію №129 і продовжуємо свою роботу. Головне наше досягнення - ми порозумілися із керівництвом цих закладів, донесли їм важливість цього проекту, - говорить фахівець ЧБО ЛЖВ "Від серця до серця" Олексій Сорокін. - Цей проект показує нові методи ресоціалізації засуджених, важливість участі соціального працівника та керівництва виправних закладів у підготовці до звільнення осіб, що перебували у місцях позбавлення волі.

Так, людина, яка звільняється із виправного закладу, вже має певний багаж знань: де отримати допомогу чи тимчасовий притулок, де влаштуватися на роботу чи елементарно поспілкуватися з тими, хто їх зрозуміє. Окрім "Від серця до серця" цей проект втілюють ще одночасно 10 партнерських організацій, тобто відповідну підтримку отримують ув'язнені по всій Україні.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, ВІЛ, Від серця до серця, обстеження


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o