ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині зареєстровано 519 дозвільних документів

Дата: 18-04-2017, 17:42.

На Черкащині зареєстровано 519 дозвільних документів За І квартал 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області зареєстровано 519 документів дозвільного характеру. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДАБІ України.

Серед них 164 повідомлення та 127 декларацій про початок виконання будівельних робіт, а також 228 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації.

Зокрема, зареєстровано декларацію про початок виконання будівництва мережі водопостачання в селі Сичівка Христинівського району Черкаської області. Загальна довжина водопровідної мережі – 3270 м. Будівництво зазначеного об’єкту у подальшому дасть можливість підключити до водопровідної мережі десятки осель.

Теги: черкаси, черкаська область, дозвільні документи, ДАБІ, реєстрація, будівельні роботи


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o