ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

9 візочків передали благодійники для канівських дітей з обмеженими можливостями

Дата: 18-04-2017, 17:59.

9 візочків передали благодійники для канівських дітей з обмеженими можливостями Канівській дітворі із обмеженими фізичними можливостями черкаські волонтери передали 9 візочків. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівскьої міськради.

Завдяки цьому транспорту канівські діти з обмеженими фізичними можливостями зможуть відчути себе більш впевнено та мобільно.

– У Каневі діє Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який відвідує 100 вихованців. Діти, які мають візочки, приїздять до центру. Утім, є й лежачі інваліди, які не мають візочків, і тому допіру не мали можливості відвідувати цей центр, – говорить виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимир Святелик.

Отримати допомогу із Німеччини вдалося завдяки громадським організаціям для людей з обмеженими можливостями «День» та Ради освітян і науковців України в Черкаській області. Допомагають малозабезпеченим і людям з особливими потребами організації уже більше 10-ти років. Всі необхідні товари, медичне обладнання та ліки привозять з-за кордону.

У Каневі сподіваються, що для їхніх особливих діток ця допомога не остання.

Теги: черкаси, черкаська область, діти з обмеженими можливостями, інвалідний візок, Канів, благодійність


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o