ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Каневі взялися ремонтувати дороги

Дата: 18-04-2017, 18:59.

У Каневі взялися ремонтувати дороги З приходом весни у Каневі активно розпочалися роботи з проведення ремонту доріг. Так, на вулицях Шевченка, Енергетиків, 206-ї дивізії, Київській, Героїв Небесної Сотні працівниками ПП «Канів-Граніт» (керівник Абов Авеян) уже здійснено ямковий ремонт.

Наразі ж розпочалися роботи з проведення капітального ремонту. Перша вулиця, на якій дорога ремонтується капітально, – Чкалова.

У п’ятницю, 14 квітня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас виїхав на місце проведення ремонту.

– Ми починаємо робити капітальні ремонти доріг саме з вулиці Чкалова, оскільки проектно-кошторисна документація щодо проведення тут капітального ремонту підготовлена ще два роки тому, – говорить міський голова. – Місцеві жителі зізнаються, що все життя тут прожили, але досі так і не бачили асфальту.

За словами І.Ренькаса, сьогодні тут буде покладено більше 800 кв. м. асфальтового покриття.

Далі капітальні ремонти проводитимуться на вулицях Соборній і Завойка (проектно-кошторисна документація була розроблена в минулому році).

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, ремонт доріг, асфальт, дороги


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o