ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Каневі взялися ремонтувати дороги

Дата: 18-04-2017, 18:59.

У Каневі взялися ремонтувати дороги З приходом весни у Каневі активно розпочалися роботи з проведення ремонту доріг. Так, на вулицях Шевченка, Енергетиків, 206-ї дивізії, Київській, Героїв Небесної Сотні працівниками ПП «Канів-Граніт» (керівник Абов Авеян) уже здійснено ямковий ремонт.

Наразі ж розпочалися роботи з проведення капітального ремонту. Перша вулиця, на якій дорога ремонтується капітально, – Чкалова.

У п’ятницю, 14 квітня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас виїхав на місце проведення ремонту.

– Ми починаємо робити капітальні ремонти доріг саме з вулиці Чкалова, оскільки проектно-кошторисна документація щодо проведення тут капітального ремонту підготовлена ще два роки тому, – говорить міський голова. – Місцеві жителі зізнаються, що все життя тут прожили, але досі так і не бачили асфальту.

За словами І.Ренькаса, сьогодні тут буде покладено більше 800 кв. м. асфальтового покриття.

Далі капітальні ремонти проводитимуться на вулицях Соборній і Завойка (проектно-кошторисна документація була розроблена в минулому році).

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, ремонт доріг, асфальт, дороги


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS