КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Поліція з’ясовує, що робили озброєні люди на території «Черкасиобленерго»

Дата: 19-04-2017, 17:58.

Поліція з’ясовує, що робили озброєні люди на території «Черкасиобленерго» Інформація про групу невідомих осіб, які перебувають у приміщенні Черкасиобленерго та мають при собі велику кількість вогнепальної зброї, надійшла вчора до Черкаського відділу поліції. На місце події було негайно направлено найближчі наряди поліції, оперативних працівників та співробітників підрозділу спеціального призначення. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Як було з’ясовано на місці події, на другому поверсі приміщення перебувають близько 30 осіб, які озброєні помповими рушницями та травматичною зброєю.

В результаті тривалих перемовин керівництва Главка з даними особами, приміщення держустанови було звільнено від сторонніх осіб.

Працівники поліції встановлюють підстави та мету перебування даних осіб на території товариства. Зброя, яку мали при собі вказані особи, вилучена.


Теги: черкаси, черкаська область, поліція, Обленерго, Черкасиобленерго, захоплення


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o