КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Поліція з’ясовує, що робили озброєні люди на території «Черкасиобленерго»

Дата: 19-04-2017, 17:58.

Поліція з’ясовує, що робили озброєні люди на території «Черкасиобленерго» Інформація про групу невідомих осіб, які перебувають у приміщенні Черкасиобленерго та мають при собі велику кількість вогнепальної зброї, надійшла вчора до Черкаського відділу поліції. На місце події було негайно направлено найближчі наряди поліції, оперативних працівників та співробітників підрозділу спеціального призначення. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Як було з’ясовано на місці події, на другому поверсі приміщення перебувають близько 30 осіб, які озброєні помповими рушницями та травматичною зброєю.

В результаті тривалих перемовин керівництва Главка з даними особами, приміщення держустанови було звільнено від сторонніх осіб.

Працівники поліції встановлюють підстави та мету перебування даних осіб на території товариства. Зброя, яку мали при собі вказані особи, вилучена.


Теги: черкаси, черкаська область, поліція, Обленерго, Черкасиобленерго, захоплення


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS