ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У черкаській міськраді пропонують запровадити нічні тролейбуси

Дата: 20-04-2017, 09:17.

У черкаській міськраді пропонують запровадити нічні тролейбуси Із такою ініціативою на сесії 19 квітня виступив депутат від фракції «Партія вільних демократів» Олександр Згіблов. Його запит підтримали ще 27 обранців, один висловився проти. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської міськради.

За словами депутата, подібна практика застосовується й у інших містах України. Проїзд у цих тролейбусах має бути платним для всіх без виключення пасажирів. Відтак, це не обтяжуватиме бюджет та не потребуватиме додаткових витрат від КП «Черкасиелектротранс».

«У Черкасах є підприємства, де люди працюють у третю чи нічну зміну. У них виникає потреба у нічний час якимось чином добиратися до своїх домівок, – сказав під час виступу Олександр Георгійович. – На моє переконання, запровадження нічних тролейбусних маршрутів зменшить рівень злочинності, оскільки людина пересуватиметься містом у громадському транспорті, а не йтиме пішки вулицями».

Окрім того, депутат висловився за те, аби запровадити ще й додаткові спецрейси в Черкасах в так звані години «пік».

– Ці спецрейси мають бути платними. Ними користуватимуся, переважно, ті містяни, котрі їхатимуть на роботу. Запровадження таких платних маршрутів дозволить збільшити надходження до бюджету КП «Черкасиелектротрансу», – заявив він.

Теги: черкаси, черкаська область, тролейбуси, громадський транспорт, міська рада


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS